Dūmtraukių remontas

Kiti
Data: Iki 2010 metų1995 – 2009 metais buvo atlikti AB „Klaipėdos energija“ energetinių įrenginių ir statinių antikorozinių dangų įrengimo ir remonto darbai. Atlikti sekantys darbai:
- Dūmtraukių ir dūmtakių vidinių bei išorinių paviršių remontas;
- Pelenų ir suodžių išvalymas iš dūmtraukių bei dūmtakių vidinės dalies;
- Įvairūs aukštuminiai darbai;
- Vandens paruošimo filtrų, kondensatų bakų, deaeratorių bei kt.talpų vidinių paviršių antikorozinis padengimas;
- Įvairių metalo konstrukcijų antikorozinis padengimas;
- Mazuto rezervuarų (1000÷5000m3) išvalymas nuo mazuto atliekų, vidinių ir išorinių paviršių valymas bei antikorozinis padengimas;
- Druskos saugyklų, duobių, drenažinių kanalų remontas ir antikorozinis padengimas, futeruotės remontas;
- Cechų grindų naujos dangos įrengimas.

2008 metais buvo atlikti AB „Mažeikių nafta“ gamybinio padalinio Nr.5 pietinio fasado pažeistos profiliuotos skardos tarp atž.+0,0÷33m demontavimo, papildomų profilių montavimo ir naujos profiliuotos skardos 0,7mm storio montavimo darbai.

2008 metais buvo atlikti AB „Kauno energija“ Noreikiškių katilinės mūrinių dūmtraukių Nr.1 ir Nr.2 H-35m bei Garliavos katilinės mūrinio dūmtraukio H-60m metalo konstrukcijų valymo ir antikorozinio padengimo darbai.

2008 metais buvo atlikti ant Lypkių katilinės dūmtraukio H-150m UAB „Radio stoties laluna“ radio antenų bei jų konstruktyvo atž.+100m montavimo darbai.

2007 metais buvo atlikti AB "Klaipėdos energija" Klaipėdos RK gelžbetoninio dūmtraukio H-100m išorinių paviršių tarp atž.+0,00÷+100m valymo aukšto slėgio plovimo įranga, pažeisto betono remonto ir dažymo baltomis-raudonomis juostomis darbai.

2007 metais buvo atlikti AB „Mažeikių nafta“ bitumo gamybos įrenginio mūrinio dūmtraukio H-75m remonto darbai. Atlikti sekantys darbai:
- Vidinės dalies futeruotės remontas;
- Išorinės dalies įtrūkimų užtaisymas plastifikuotu mišiniu,papildomų suveržiamųjų žiedų montavimas, mūro restauravimas pakeičiant pažeistas plytas, metalo konstrukcijų antikorozinis dažymas.

2005 – 2006 metais buvo atlikti AB „Achema“ estakadų bei kitų metalo konstrukcijų (apie 13100m2) valymo ir antikorozinio padengimo darbai.

2006 metais buvo atlikti UAB „Utenos šilumos tinklai“ 1000m3 chemiškai valyto vandens rezervuaro vidinių paviršių valymo smėliasrove ir padengimo antikoroziniais dažais darbai.

2006 metais buvo atlikti UAB „TermoTextile“ arkinio sandelio ir laiptų metalo konstrukcijų padenimo ugniai atspariais dažais darbai.

2005 metais buvo atlikti UAB „Neringos energija“ Nidos rajoninės katilinės metalinio kamino H-30m demontavimo ir naujo sumontavimo darbai.

2005 metais buvo atlikti AB „Achema“ azoto rūgšties cecho aušintuvės metalo konstrukcijų smėliavimo ir antikorozinio padengimo darbai.